Paslaugos

Specialisto konsultacija

Gydytojo odontologo specialisto konsultacija tai –  tiriamieji, gydomieji, manipuliaciniai veiksmai, diagnozės nustatymas ir pilnas danties ar burnos ligų gydymo plano sudarymas.

Dantų gydymas

Terapinis gydymas – tai karieso (ėduonies) pažeistų dantų kietųjų audinių atstatymas, tradiciškai vadinamas plombavimu. Tai apima ir  nekariozinių danties defektų atstatymą

Profesionali burnos higiena

Individualiąją burnos higieną atlieka pats pacientas, mechaniniu būdu pašalinant apnašas nuo danties paviršiaus. Profesionaliąją higieną atlieka burnos higienistas arba gydytojas odontologas.

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai dantų spalvos šviesinimas, naudojant cheminius preparatus.
Tra­di­ciš­kai dan­tys ba­li­na­mi van­de­ni­lio ar­ba kar­ba­mi­do pe­rok­si­du. Kar­ba­mi­do pe­rok­si­das iš lė­to sky­la bur­no­je į van­de­ni­lio pe­rok­si­dą

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas tai minimaliai invazyvus danties atkūrimo metodas maksimaliai išsaugant natūralius danties audinius.

Dantenų gydymas

Periodontologija – tai aplink dantis esančių audinių ligų, tokių kaip gingvitas bei periodontitas profilaktika ir gydymas. Šias dantenų ligas dažniausia išprovokuoja burnos higienos nesilaikymas, žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas, dantų apnašas bei dėl jo susidarantys dantų akmenys

Rentgenologiniai tyrimai

Dantų rentgeno nuotrauka parodo smulkiausius dantų pažeidimus, kurie reikalingi kokybiškam gydymui. Rentgeno diangnostika leidžia tiksliai planuoti pacientų gydymą, dantų protezavimą, dantų implantaciją ir kitas procedūras.

Burnos chirurgija

Viena dažniausių procedūrų kasdienėje praktikoje. Dantys gali būti šalinami dėl įvairių priežasčių: ortodontinio gydymo tikslu, šaknų kanalų gydymo nesėkmių, gilaus ėduonies, lėtinio periodontito ir kt.

Atstatymas po traumų

Dan­tų trau­mos daž­nai įvyks­ta spor­tuo­jant, žaidžiant, bėgiojant, kren­tant, ava­ri­jų, bui­ti­nių konflik­tų me­tu.

Įvy­kus nuo­la­ti­nių dan­tų trau­mai, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, svar­biau­sia kuo sku­biau kreip­tis į gy­dy­to­ją odon­to­lo­gą, ne­svar­bu, ar dan­tį iš­si­mu­šė­te, nu­si­skė­lė­te, ar tik už­si­ga­vo­te, nes gy­dy­mo sėk­mė yra tie­sio­giai su­si­ju­si su lai­ku, praė­ju­siu nuo trau­mi­nio pa­žei­di­mo iki pa­gal­bos su­tei­ki­mo.

Implantavimas

Šiandieniniai implantologijos pasiekimai teikia pacientams galimybę rinktis fiksuotus protezus net ir netekus daugelio dantų.  Implantas chirurginės procedūros metu įsriegiamas į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atrama dirbtiniams dantų vainikėliams, tiltams, išimamiems protezams.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai procedūra, kurios metu atstatomi prarasti ar pažeisti dantys. Dažniausiai dantų protezavimas atliekamas norint atstatyti suirusius dantis, kai likusios tik tvirtos šaknys, kai dantų eilėje trūksta vieno ar daugiau dantų, kai dantys atatyti didelėmis, nekokybiškomis plombomis, esant dantų nusidėvėjimui ar po periodontologinių procedūrų.

Endodontinis gydymas

Endodontija – tai odontologijos sritis, kuri specializuojasi danties šaknies kanalų gydyme . Endodontinis gydymas yra taikomas, kai šaknies kanale esančią pulpą (minkštasis dantes šaknies audinys), dar vadinamą danties „nervu“ paveikia uždegimas ar infekcija.

Dantų papuošalai

Dantų papuošalas suteiks jūsų šypsenai origialumo ir išskirtinumo. Siūlome iš aukštos kokybės, nekenksmingų medžiagų pagamintus ir Europos sąjungoje sertifikuotus kristalus dantims.

Dantų technikų laboratorija

Įsikūrusi odontologijos klinikos „Dantida“ antrame aukšte. Modernioje ir erdvioje dantų technikų laboratorijoje gaminami įvairių rūšių išimami ir fiksuoti dantų protezai, taip pat, protezai ant dantų implantų.

Paslaugos išsimokėtinai

Odontologijos klinikoje „Dantida“ už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudoję medicinos paslaugų lizingu. Lizingo paslaugą teikiame kartu su partneriu INBANK.