Mūsų pacientai apie mus

Šiaip kelionių pas dantistus nemėgstu, tikriausiai mažai kas mėgsta. Bet šioje klinikoje, tik atsisėdus į kėdę, švelniai, maloniai ir su mažu juokeliu, „nuimamas” visas stresas. Šiandien šalinausi protinius dantis pas chirurgą, tai buvo pats profesonaliausias ir švelniausias darbas. Nors apie tokią procedūrą net sunku pagalvoti, kaip „švelnią” 🫠

Deimantė

Labai noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Agnei Markevičienei už jo darbštumą, supratimą, įsigilinimą į situaciją ir priimant greitus sprendimus, kokių tuo metu reikia. Ačiū žodžio per mažai, kad galėčiau išreikšti dėkingumą visam jūsų kolektyvui.Esate verti pačių gražiausių padėkos žodžių.

Danutė

Ačiū labai gyd. Agnei už kruopščiai atliktą darbą, nes mano dantuko buvusios problemos nė nepastebėti. Malonu lankytis klinikoje, kurioje personalas sutinka ir išlydi su šypsena. Linkiu sėkmės :))

Regina

Pati nuostabiausia gydytoja kiek teko sutikti,tai Rūta. Didžiausios sėkmės ir toliau išlikti tokiai maloniai ir super išmanančiai savo darbą. Ačiū jums💐 Su pagarba

Roma

Puikus aptarnavimas ir rūpestingi specialistai!

Dorotėja

puikūs gyditojai ten dirba

Monika

gydytoja Agnė, Justinair kitos pas kurias ten lankiausi 🙃☺😍👌👌👌

Skirmantė

Dėkoju nuostabiam kolektyvui, kuris visuomet pasitinka ir išlydi su šypsena. Didelis AČIŪ gyd. Agnei už nuostabią šypseną – tik jūsų dėka šypsena nuo mano veido nedingsta:)
Didelės sėkmės darbuose!!! 🙂

Živilė

Esu nuoširdžiai dėkinga gydytojai Agnei ir taip pat kitam mane aptarnavusiam personalui už Jūsų profesionalų darbą, už dėmesinguma, rūpestinguma, šiluma visų apsilankymų metu. Juk nieko nėra gražiau pas žmogų, kaip matyti ji besišypsanti ir laiminga!!! Ir Jūsų dėka aš tokia esu dabar!!! Sėkmės Jums didžiausios!

Gintarė

Dariausi dantų higieną kartu su savo broliuku. Likome labai patenkinti, puikiai ir kruopščiai atliko savo darbą. Mus priimė labai šiltai, netgi sutiko papildomai apžiūrėti broliuką ir išrašyti mokyklos sveikatos pažymą.

Vidas

Tai vieta, kurioje dirba nuostabūs specialistai Didžiausios rekomendacijos, ačiū jūsu komandai už nuostabius rezutatus.🤩

Elkristina

Puiki klinika, dar puikesnis kolektyvas! ❤️ Nepaliko bėdoje, padėjo viskuom kuom tik galėjo. ✨ Nuostabus komandinis darbas ir rūpestis pacientu! Didžiulis ačiū gyd. odontologams Agnei kuri priėmė ir Domantui, bei klinikos chirurgui Pauliui!

Akvilė

Labai džiaugiuosi atradusi tokią puikią odontologę Agnę Markevičienę! Pirmą kartą apsilankiau prieš 12 metų, gavusi pažįstamų rekomendacijų, ir kas kartą išeidama įsitikinu kad pasirinkau teisingai. Be to, kad galiu džiaugtis gražia šypsena, vizitų metu išsamiai suteikiama visa aktuali informacija, nuskausminamieji leidžiami labai tiksliai, dirbama švelniai. Gydytoja itin kruopšti, atidi ir profesionali. Dar kartą ačiū už puikius rezultatus ir malonius vizitus visam personalui! Didžiausios rekomendacijos!

Aurelija

Reikėjo traukti 4 protinius dantis. Bijojau be galo be krašto. Tačiau apsilankius šioje klinikoje ir išsitraukus pradžiai vieną dantį, baimė traukti kitus dingo. Superinis aptarnavimas, didžiausi pagyrimai gyd. Pauliui. Taip, procedūrų kainos tikrai nemažos,tačiau negaila nei cento už tokį priėmimą, patį dantų traukimą, rekomendacijas, patarimus.

Viktorija

Viskas super, ačiū gyd. Agnei ir komandai!

Titas

Nežinau savo daktarės pavardės, bet darbą atliko nepriekaištingai, labai gražiai bendrauja, viską noriai paaiškina, dirba labai švelniai – šiandien plombuojant dantį, vos neužmigau! Apsilankius pas jus, dingsta dantistų baimė! Ačiū ❤

Ieva

Labai draugiskas kolektyvas, lengvas bendravimas.
Viskas buvo padaryta kaip norejau, nors nemegstu lankytis pas stomalotogus, bet ten visa baime dingo.
Dabar lankysiuosi tik ten, nors kainos ir ne pacios mazausios, bet cia jau kiekvienam pagal kisene 😊
Aciu.

Sandra

Puikus specialistai kurie išmano savo darbą, dantys tvarkomi labai kruopščiai.
Protezavimas pagal kiekvieno kliento poreikius arba pageidavimus. Kainos prieinamos visiems.
Aš laikau labai patenkintas.

Gaudentas

Draugiškas, jaunatviškas ir labai profesionalus kolektyvas. Visada esu užtikrintas, kad mano dantimis bus pasirūpintą ir nepakenktą kiekvieną kartą apsilankius Dantidoje.

Donatas

Ačiū AGNEI už išgelbėtą priekinį dantuką. Jis dabar gražesnis nei buvo, o man kaip mokytojai ir dar dainuojančiai yra labai svarbu.
Puikus bendravimas, supratingumas ir puiki darbo kokybė.

Jūratė

Ačiū už kokybiškai suteiktą paslaugą, LABAI malonų registratūroje dirbančios merginos bendravimą ir aptarnavimą. Pirmas įspūdis tikrai geras. 🙂

Laura

Esu labai dėkinga odontologei Agnei Markevičienei už puikiai atliktą dantų protezavimą, jos dėmesį ir profesionalumą. Ačiū Dantidos kolektyvui.

Virginija

Labai profesionali klinika, darbas be priekaistu!

Goda

Labai patiko. Kokybè ir puikus aptarnavimas. Kainos nèra mažiausios, bet profesionalai puikūs.

Vitalija

Nuosirdus Aciu gyd.Agnei,gyd.Pauliui ir visam kokektyvui uz profesionaluma,kruopstuma,malonuma.uz Jusu kantrybe ir uz mano placia,nepriekaistinga sypsena.Darykit stebuklus ir maloninkit zmones.Aciu Jums!

Vida

Esu patenkinta pradetu darbu , gydytoju rupestingumu ( mokejimu prieiti … ) , Labai draugiskas kolektyvas 👌 Rekomenduoju

Roberta

Maloni aplinka ir labai gera dantų higienos specialistė Martyna

Arminas

Labai gera odontologe Agne, išmano savo darbą. Taip pat ir burnos higieniste gera.

Agnė

Protinio danties rovimas, tik op ir nėra 🙂 Puikūs specialistai

Sandra

The atmosphere was freezing!

Evaldas

Gydytojas traukė protinį dantį. Procedurą atliko greitai, sekmingai, maloniai paaiškino ką reikia daryti po to. Źaizda užgijo puikiai be jokiu antibiotiku. Džiaugiuosi tokiu specialistu!

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti „UAB Dantidos” darbuotojams, pradedant nuo administracijos, malonus, šiltas bendravimas pasitinka su šypsena ir išlydi su šypsena. Burnos higiena, mano manymu atliekama profesionaliai, niekur kitur taip ne atlieka, . O ypatingas ačiū yra gyd. Agnei Markevičienei ????, kuriai rūpi paciantai, tai pajaučiau sugrįžus po 4 metų ir mano atveju reikėjo skubesnio estetinių dantų korekcijos-sutvarkymo. Ji išgirdo mane, suderino laikus ir viskas pavyko kuo puikiausiai. Dar ir pranoko mano lūkesčius, dantuko forma ir ilgis neprilygo prieš tai buvusiems dantims, kai pirmą kartą buvo darytas estetinis plombavimas. Esu tikrai nuoširdžiai dėkinga ir patenkinta „UAB Dantida” ir tikrai rekomenduoju, nenusivilsite ????

Rasma

Labai noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Agnei Markevičienei už puikiai atliktą darbą!. Drąsiai galiu sakyti, kad Šiauliuose yra specialistų kurie geba atlikti puikiai ir profesionaliai estetinį plombavima. Jei atvirai ieškojau specialisto būtent šiai procedūrai, vilčių buvo mažai, bet pagaliau suradau! Esu labai patenkinta rezultatu! Kas mane žavi, jog rezultatas labai natūraliai atrodantis ????. Gydytoja labai kruopšti, atsakinga, greitai dirbanti, profesionali ir užtikrinta savo darbu! rekomenduoju klinika ir gydytoja kas norite turėti gražią šypseną ir skleisti pasitikėjimą savimi. Dabar galiu drąsiai šypsotis ir juoktis ???????????? Ai beje noriu dar paminėti, kad ten puikiai atliekama ir burnos higiena ???????? Ačiū ♥️

Elietė

Nuostabi klinika, viskas nauja ir tvarkinga, profesionalūs darbuotojai, malonus bendravimas, puikus kokybės ir kainos santykis. Esu labai patenkinta šios klinikos darbu.

Karolina

Praktiškai niekada nerašau komentarų, bet po apsilankymo šitoje nuostabioje klinikoje tiesiog noriu pasidžiaugti ir pasidalinti savo džiaugsmu ir kuo didžiausiomis rekomendacijomis su kitais!! Teko apsilankyti pas praktiškai visus klinikos gydytojus Agnę, Ernestą, Paulių, higienistę Martyną, darbas buvo atliktas nepriekaištingai. Klinikos atmosfera ir asistentų darbas vertas aukščiausių balų. Kainos – kokybės santykis taip pat puikus. Džiaugiuosi atradusi šitą kliniką, lankysiuosi dar, jei tik to prireiks, ir rekomenduosiu kitiems pažįstamiems! Ačiū, kad esate! 10/10

Aušra

Atsiliepimai paliekti pacientų Google Business, Facebook ir tiesiogiai palikti mums mūsų puslapyje

Savo atsiliepimą galite palikti čia:

Arba užpildykite šią formą