Džiaugiamės daugiau nei
1000 sugrąžintų šypsenų

Dantų gydymas

  • Karieso (ėduonies) gydymas
  • Defektų atstatymas
  • Anatominės formos atkūrimas
  • Nekokybiškų ir nusidėvėjusių plombų keitimas
Protinga atidėti mokėjimus, o ne šypseną!
inbank odontologinės paslaugos išsimokėtinai

Dantų ėduonis – viena labiausiai paplitusių ligų pasaulyje ir net 99% Lietuvos gyventojų dantys yra pažeisti ėduonies. Esant dantų ėduoniui gelia ir skauda dantis nuo šaltų, karštų, saldžių ir rūgščių produktų, pasunkėja maisto kramtymas.

Kodėl dantis pažeidžia ėduonis? Ėduonis atsiranda, kai dantų emalyje pradeda mažėti mineralinių medžiagų (kalcio ir fosforo). Tai lemia daug veiksnių: prasta burnos higiena, mikroelementų stoka (pvz., fluoro, kalcio), gausus angliavandenių (ypač lipnių) vartojimas, sumažėjęs seilėtekis, kai dantis yra neteisingoje padėtyje (pasisukęs, pavirtęs), dėl ko apsunkėja apsivalymas ir susidaro taškai apnašui kauptis.

Pirminėje stadijoje ėduonį galima pastebėti kaip balzganą, matinės spalvos dėmelę emalio paviršiuje. Po to dėmelė plinta, gilėjant susidaro kariozinė ertmė, kuri ilgainiui pasiekia dentiną, vėliau gali pasiekti ir danties pulpą bei sukelti intensyvų skausmą.

Terapinis gydymas – tai karieso (ėduonies) pažeistų dantų kietųjų audinių atstatymas, tradiciškai vadinamas plombavimu. Tai apima ir  nekariozinių danties defektų atstatymą (nutrynimus, nuskilimus, pleištinius defektus ir kt.), nekokybiškų plombų keitimą. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatominė forma ir atsatoma kramtymo funkcija.

Ėduonies pažeistų dantų gydymo tikslas – užkirsti kelią tolimesniam ligos progresavimui, pulpos pažeidimui, ir atstatyti danties kramtomąją bei estetinę funkcijas.

Klinikoje „Dantida“ naudojamos tik sertifikuotos kokybišos plombinės medžiagos.

Gydymo trukmė priklauso nuo kariozinės ertmės dydžio ir sudėtingumo, tačiau dažniausiai defektas atstatomas vieno vizito metu.

Kad išvengtume ėduonies ir jo sukeltų komplikacijų, (pulpos uždegimo, kaulo destrukcijos dantų šaknų viršūnių srityje) turime:

• periodiškai tikrintis dantis,
• profilaktiškai atlikti profesionalią burnos higieną,
• gerai ir taisyklingai valyti dantis;

Beveik 100% visų ėduonies pažeistų vietų atsiranda ten, kur nepasiekia išvalyti dantų šepetėlis.

Terapinio gydymo specialistai

Gydytoja odontologė Rūta Markulienė

Rūta
Markulienė

Gydytoja-odontologė. Terapinis gydymas

Gydytojas odontologas Domantas Skripkauskas

Domantas
Skripkauskas

Gydytojas-odontoloas. Terapinis gydymas

Mūsų pacientai apie gydymą

Puiki klinika, dar puikesnis kolektyvas! Nepaliko bėdoje, padėjo viskuom kuom tik galėjo. Nuostabus komandinis darbas ir rūpestis pacientu! Didžiulis ačiū gyd. odontologams Agnei kuri priėmė ir Domantui, bei klinikos chirurgui Pauliui!

Akvilė 

Tai vieta, kurioje dirba nuostabūs specialistai Didžiausios rekomendacijos, ačiū jūsu komandai už nuostabius rezutatus.🤩

elkristina E

Nežinau savo daktarės pavardės, bet darbą atliko nepriekaištingai, labai gražiai bendrauja, viską noriai paaiškina, dirba labai švelniai – šiandien plombuojant dantį, vos neužmigau! Apsilankius pas jus, dingsta dantistų baimė! Ačiū ❤

ievy te

Labai draugiskas kolektyvas, lengvas bendravimas.
Viskas buvo padaryta kaip norejau, nors nemegstu lankytis pas stomalotogus, bet ten visa baime dingo.
Dabar lankysiuosi tik ten, nors kainos ir ne pacios mazausios, bet cia jau kiekvienam pagal kisene 😊
Aciu.

Sandra Tam

Draugiškas, jaunatviškas ir labai profesionalus kolektyvas. Visada esu užtikrintas, kad mano dantimis bus pasirūpintą ir nepakenktą kiekvieną kartą apsilankius Dantidoje.

Donatas

Ačiū, kad apsilankymas pavirto laukimu ir galimybė pasidžiaugti profesionalumu bei jaukumu…

Regina

Pati nuostabiausia gydytoja kiek teko sutikti,tai Rūta. Didžiausios sėkmės ir toliau išlikti tokiai maloniai ir super išmanančiai savo darbą. Ačiū jums💐 Su pagarba

Roma