Papuoškite savo šypseną
DEIMANTU!

Dantų papuošalai

  • Greita ir neskausminga procedūra
  • Galimybė išsiskirti iš minios
Protinga atidėti mokėjimus, o ne šypseną!
inbank odontologinės paslaugos išsimokėtinai

Dantų papuošalas suteiks jūsų šypsenai origialumo ir išskirtinumo. Siūlome iš aukštos kokybės, nekenksmingų medžiagų pagamintus ir Europos sąjungoje sertifikuotus kristalus dantims.

Dantų papuošalas kaip tik jums:

  • Jei turite sveikus ir gražius dantis bei norite juos papuošti
  • Norite paslėpti mažus priekinių dantų trūkumus tokius, kaip emalio defektai ( pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas)
  • O gal ruošiatės ypatingai šventei ir norite atrodyti pribloškiamai?

Procedūra greita, nebrangi ir neskausminga. Tinkamai pritvirtintas papuošalas nekenkia danties emaliui ir nepažeidžia danties. Prieš procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Kontraindikacijos: negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties.

Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms. Dantų papuošalai yra mažos apimties, ploni, dažniausiai jaučiami tik pirmąsias dienas. Ilgainiui bet kokie pojūčiai kalbant, valgant ar valantis dantis išnyksta ir prie mažų dantų papuošalų visiškai priprantama.

Papuošalą, Jums panorėjus, galima lengvai pašalinti. Dantų papuošalų pašalinimas, kaip ir uždėjimas, yra visiškai neskausminga ir greita procedūra, po kurios dantų paviršius lieka lygus ir nepažeistas.

Dantų papuošalais jus papuošti gali

Burnogs higienistė Indrė Tuzinienė

Indrė
Tuzinienė

Burnos higienistė

Burnogs higienistė Laura Rupšė

Laura
Rupšė

Burnos higienistė

Burnogs higienistė Aistė Lukošiūnaite

Aistė
Lukošiūnaitė

Burnos higienistė