Žemaitės g. 17, Šiauliai
8:00-19:00

Paslaugos

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas tai minimaliai invazyvus danties atkūrimo metodas maksimaliai išsaugant natūralius danties audinius. Plombuojant dantis estetiškai (dengiant danties paviršių) galima keisti danties spalvą, formą, kryptį (padėtį). Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

 

Estetiškai plombuojant krūminius dantis, svarbu ne tik defektiškai užpildyti danties ertmę, bet ir taisyklingai atkurti danties formą, kuri neleidžia silpnėti kramtymo efektyvumui , sužemėti sąkandžio aukščiui, migruoti ir išilgėti dantims, dėl ko gali išsivystyti apatinio žandikaulio sąnario patologija. 
 

Estetiniu plombavimas atliekamas, kai reikia:

  • atkurti prarastus ar nusidėvėjusius danties audinius;
  • atstatyti nuskilusius dantis po traumų;
  • uždaryti tarpus tarp dantų;
  • paslėpti dantų susigrūdimą;
  • atstatyti ėduonies (karieso) pažeistus dantis
  • keisti senas, nekokybiškas, patamsėjusias restauracijas (plombas)

Estetinio plombavimo procedūra reikalauja itin didelio kruopštumo ir kiekviena smulkmena yra be galo svarbi. Procedūra trunka ilgiau nei įprastas danties plombavimas. Tik įvertinus dantų būklę galima numatyti apytikslę procedūros trukmę, kuri gali trukti nuo vienos iki kelių valandų.

Estetinį plombavimą atlieka aukštos kvalifikacijos gydytoja Agnė Markevičienė – tarptautinio estetinio plombavimo konkurso nugalėtoja Italijoje ir Lietuvoje vykusio „Estetiko“ konkurso finalininkė.

Registruokitės konsultacijai

Susisiekite su mumis

Ačiū. Su Jumis darbo valandomis susisieks mūsų darbuotojai